نام و نام خانوادگی* :  
 

نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
مثال : آرمان موسوی

نام کاربری* :  
 

نام کاربری خود را وارد کنید. می توانید از حروف ، اعداد و علائم نیز استفاده کنید.
مثال : MyUn

کلمه عبور* : تکرار کلمه عبور* :  
 

برای امنیت بیشتر ، بهتر است کلمه عبور حداقل 6 حرفی و ترکیبی از حروف ، علائم و اعداد باشد.
مثال : Pass1@2_3

پست الکترونیک* : تکرار پست الکترونیک* :  
 

آدرس ایمیل خود را وارد کنید ، کاربران سایت به وسیله این ایمیل با شما در ارتباط خواهند بود.
مثال : someone@somewhere.com

موبایل* :  
 

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید ، چرا که درخواست ها برای این شماره پیامک می شوند.
مثال : 09123456789

قوانین عضویت * :

قانون شماره 1)  پرتال www.bpolb.comتابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و اطلاعات وارد شده توسط کاربران که مغایر با این قوانین تشخیص داده شود بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.

قانون شماره 2)  درصورت اصلاح این توافقنامه در هر زمان ،نسخه اصلاح شده آن برای اعضاء ارسال می گردد.

قانون شماره 3)  ممکن است در هر زمان بخش یا تمامی مزایای عضویت رایگان خاتمه یابد.

قانون شماره 4)  این شرکت دارای هیچ نوع گارانتی یا نمایندگی ای نمی باشد..

قانون شماره 5)  با وجود تلاش شبانه روزی پرسنل به منظور فعال بودن پرتال ، شرکت هیچگونه تضمینی برای دسترسی 24 ساعته شما به پرتال نمی دهدو ممکن است بنا به دلایلی  امکان دسترسی شما به پرتال وجود نداشته باشد، با پذیرش این توافقنامه شما حق هیچگونه اعتراض و اقامه دعوی در خصوص قطع تماس احتمالی با پرتال و خسارات احتمالی ناشی از موارد مذ کور نداشته و این حق را از خود سلب می نمایید.

قانون شماره 6)  با قبول این توافقنامه شما متعهد می شوید که بدون اجازه کتبی از شرکت دنیای تجارت استون پل حق استفاده از تصاویر،متون،لوگو،آرم و کلیه اجزای استفاده شده در پرتال bpolb.com  را نداشته و در صورت  استفاده غیر مجاز از این موارد قانوناً پاسخگو خواهید بود.

قانون شماره 7)  پرتال BpolB.comفقط محلی برای عرضه و تقاضای مجازی کالا و مکانی برای نمایش محصولات شما به دیگر اعضا و بازدید کنندگان پرتال می باشد. پرتال فقط به اعضای خود امکان میدهد تا محصولات و خدمات خود را در هر زمان و در هر مکان و به قیمتهای مختلف به فروش رسانند یا محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند. پرتال خود اقدام به مبادله کالا ها و خدمات نمی کند و کالاهای عرضه شده توسط کاربران خود را بررسی نمیکند و هیچگاه درگیر مراحل عرضه و تقاضا و همچنین انتقال وجوه بین فروشندگان و خریداران نمی شود، پس پرتال کنترلی بر کیفیت ایمنی یا قانونی بودن کالاهای عرضه شده، صحت و حقیقی بودن آنها ، توانایی فروشنده به فروش محصول یا خدمت خود  یا توانایی خریدار به پرداخت بهای کالا یا خدمات عرضه شده ندارد.

قانون شماره 8)  عرضه یا فروش محصولات  به دلیل درج آنها در پرتال دلیل بر قانونی بودن آنها نیست.پرتال و شرکت هیچگونه تعهدی در خصوص اینکه خریداران و فروشندگان به تعهد خود عمل کنند ندارند.با پذیرش این توافقنامه کلیه مسئولیت ها و عواقب اعمال غیر قانونی اشخاص ، تنها متوجه خود افراد  بوده و این حق را به طرف معامله و شرکت خواهد داد تا اعمال مذکور را از طریق قانونی پیگیری و علیه ایشان اقدام قضایی نماید.پس قبل از انجام هرگونه تراکنش مالی ، شخصاً نسبت به تایید اطلاعات از روشهای متعارف اقدام فرمایید.

قانون شماره 9)  منظور از اطلاعات کاربران هر گونه اطلاعاتی است که از طرف اعضاء  پرتال www.bpolb.comبرای استفاده از خدمات سایت شامل ثبت نام ،خرید،فروش،پیشنهاد قیمت و یا مراحل مختلف به سایت اعلام می شود.کاربران به تنهایی مسئول اطلاعات فوق بوده و پرتال تنها رابطی جهت انتقال این اطلاعات به سایر اعضا بوده و در خصوص صحت و سقم این اطلاعات مسئولیتی ندارد. پرتال هیچ کنترلی بر اطلاعاتی که توسط کاربران به سایت ارائه می شودندارد، با پذیرش این توافقنامه شما قبول می کنید شرکت و پرتال هیچ مسئولیتی در خصوص ادعا ها  و مطالب گمراه کننده،نادرست و مضر درج شده در پرتال  ندارد  کاربران مسوول مستقیم اطلاعات ارسالی به سایت می باشند هر گونه شکایت در مورد محتوای اطلاعات از جمله نادیده گرفتن مالکیت معنوی یا اصول اخلاقی، تماماً به آنان برمی گردد. بدیهی است به محض اطلاع و رویت هرگونه اطلاعات غیر اخلاقی،غیر شرعی،ناهنجار، اهانت آمیز، تهدید کننده، تصاویر و عبارات مستهجن که متناقض با قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران باشد. متناقض با حقوق مولفین ،متقلبانه و مربوط به کالاهای مسروقه که تعدی به حقوق دیگران محسوب شود و اطلاعاتی که موجب وارد آوردن زیان و خسارت به پرتال شود  اطلاعات مذکور از سایت حذف خواهد شد.

قانون شماره 10)  دو نوع عضویت در پرتال وجود دارد که بسته به نوع عضویت خدمات و امکانات استفاده از پرتال برای اعضاء متفاوت است.

قانون شماره 11)  افراد حقیقی زیر 18 سال حق عضویت در سایت و استفاده از خدمات آنرا ندارند.این افراد فقط با نظارت والدین و یا قیم قانونی خود می توانند از خدمات پرتال استفاده نمایند.

قانون شماره 12)  اگر بعنوان یک شخص حقوقی در سایت ثبت نام می کنید باید قانوناً از طرف شرکت خود مجاز به ثبت نام و استفاده از خدمات سایت به نام شرکت خود باشید.

قانون شماره 13)  اطلاعات وارد شده یا ویرایش شده توسط کاربران برای نمایش در نتیجه جستجو ها  باید بوسیله مدیران سایت تایید گردد.

قانون شماره 14)  شرکت تعهدی برای نگهداری فایل ها روی سرور ندارد ودر شرایط خاص و یا در صورت مشاهده فایل هایی که ناقض قوانین پرتال باشند بدون اطلاع قبلی حذف می شوند.

قانون شماره 15)  برای استفاده از امکانات پرتال باید در پرتال ثبت نام کنید و در هنگام ثبت نام ، یک نام کاربری و رمز عبور برای خود انتخاب می کنید که با انتخاب  نام کاربری ،شما قادر به استفاده از آن هستید. حفاظت  از  رمز عبور به عهده خود کاربر بوده و شرکت دنیای تجارت استون پل مسوولیتی در قبال سوء  استفاده  از  نام کاربری و رمز عبور  کاربران را ندارد.کاربران حق فروش ، انتقال و اجازه استفاده از نام کاربری دیگران را ندارند و در صورت  اثبات  این موضوع  پرتال بدون اجازه کاربر حساب کاربری او را حذف خواهد کرد. همچنین حساب های کاربری که مورد سوء  استفاده  و دستکاری قرار  گیرند بدون اطلاع قبلی حذف می شوند

قانون شماره 16)  با قبول این توافقنامه شما متعهد می شوید در صورت هر گونه ادعایی نسبت به سایر اعضای سایت ، شخصاً موضوع را به صورت مستقل و بدون دخالت شرکت و از طریق مراجع قانونی پیگیری کنید و حق ادعا و اقامه دعوی علیه پرتال ، شرکت ، نمایندگان شرکت ، مدیران و کارکنان شرکت به منظور جبران خسارت یا زیان های احتمالی مالی و غیر مالی را ندارید و شرکت مسئولیت هزینه های قضایی و سایر هزینه های مربوطه را از خود سلب می کند. همچنین شرکت دنیای تجارت استون پل مجاز است تا در صورت وقوع یا کشف احتمال تقلب و کلاهبرداری عضویت کاربر را معلق و یا حذف نماید و کاربر حق هیچگونه اعتراضی در این خصوص را ندارد.

قانون شماره 17)  شرکت سعی خود را برای تایید صحت اطلاعات ارائه شده از سوی کاربران می نمایداما از آنجایی که انجام این کار در اینترنت کار پیچیده  و دشواری است تاکید می شود قبل از انجام هر معامله با کاربران نوع عضویت و سابقه شخص را مورد بررسی قرار دهید.

قانون شماره 18) بعد از پرکردن مشخصات شرکت زمانی نام شرکت در جستجو ها نمایش داده می شود که به تایید مدیران سایت برسد .ثبت نام شرکت های  دارای نام و برند معروف باید توسط افرادی ثبت شود که اسنادی دال برداشتن نمایندگی برند ارائه دهند و بدیهی است در صورت اثبات این موضوع که نام برند متعلق به  آن شرکت نیست حساب کاربری شخص متخلف بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد

قانون شماره 19)  توجه داشته باشید که پر کردن اطلاعات در قسمتهای خواسته شده موجب سهولت دسترسی خریداران و فروشندگان به شما می شود وهمچنین با قبول این توافقنامه کاربران موظف هستند  که اطلاعات خود را در صورت تغییر اصلاح کنند و همیشه به روز نگه دارند.

قانون شماره 20)  برای معرفی محصول خود در پرتال شما می توانید از متن، عکس و گرافیک استفاده کنید ومسئولیت استفاده از هر نوع ابزار ذکر شده که مغایر با شئونات مذهبی، اجتماعی و سیاسی و فرهنگی کشور باشد منحصراً متوجه خود شما خواهد بود.توجه داشته باشید تا زمانی که محصول شما به تایید مدیران BpolB.comنرسد در جستجو ها نمایش داده نمی شود.

قانون شماره 21)  کالا هایی که برای خرید درخواست می دهید تا به تایید مدیران پرتال نرسد در جستجو ها نمایش داده نمی شود.

قانون شماره 22)  با قبول این توافقنامه اعضاء سایت به مدیران BpolB.comاین مجوز را می دهند تا BpolB.comاطلاعات شرکت این اشخاص را در پرتال به نمایش بگذارد.

قانون شماره 23)  پرتال  هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم توانایی کاربر یا سایر افراد در استفاده از پرتال ندارد .

قانون شماره 24) در ثبت شرکت لازم است فیلد های موجود به صورت کامل و صحیح تکمیل شود و مسئولیت هر اشتباه در فیلدها به عهده شرکت ثبت کننده است

قانون شماره 25) در ثبت شرکت و کالاها لازم است تنها از لوگوو و عکس شرکت خود استفاده نمایید.در صورت استفاده غیر قانونی از لوگو و تصویر دیگر شرکت ها مسوولیت بعدی بعهده خود شرکت می باشد و همچنین شرکت دنیای تجارت استون پل حق حذف اطلاعات را بدون اطلاع قبلی دارا می باشد.

قانون شماره 26) با قبول این توافقنامه شما متعهد می شوید که بدون اجازه کتبی از شرکت دنیای تجارت استون پل حق استفاده از تصاویر،متون،لوگو،آرم و کلیه اجزای متعلق به  پرتال bpolb.com  را نداشته و در صورت  استفاده غیر مجاز از این موارد قانوناً پاسخگو خواهید بود.

قانون شماره 27) در  ثبت محصولات و نیاز ها لازم است فیلد ها بصورت کامل و صحیح پر شودو نام محصولات با نام کامل ان درج شود تا دستیابی و جستجو به آسان ترین شکل و در کمترین زمان صورت گیرد

قانون شماره 28) درج محصول برای اعضا طلائی و عادی امکان پذیر می باشد و تنها دارای محدودیت درج  تعداد محصول برای اعضاء عادی می باشد

قانون شماره 29) عرضه یا فروش محصولات  به دلیل درج آنها در پرتال دلیل بر قانونی بودن آنها نیست.پرتال و شرکت دنیای تجارت استون پل  هیچگونه تعهدی در خصوص اینکه خریداران و فروشندگان به تعهد خود عمل کنند ندارند.با پذیرش این توافقنامه کلیه مسئولیت ها و عواقب اعمال غیر قانونی اشخاص ، تنها متوجه خود افراد  بوده و این حق را به طرف معامله و شرکت خواهد داد تا اعمال مذکور را از طریق قانونی پیگیری و علیه ایشان اقدام قضایی نماید.پس قبل از انجام هرگونه تراکنش مالی ، شخصاً نسبت به تایید اطلاعات از روشهای متعارف اقدام فرمایید.

قانون شماره 30) شرکت دنیای تجارت استون پل در بخش خرید و فروش کالا دخالتی نداشته و درج نام این شرکت در هر بخش از ثبت محصول یا اعلام نیازغیر قانونی می باشد

قانون شماره 31) پس از ثبت محصول اطلاعات شما توسط مدیران سایت بررسی و در صورت مغایر نبودن با قوانین سایت تایید خواهد شد

قانون شماره 32) در صورت کشف عدم صحت اطلاعات و یا مالکیت محصول و. .. اطلاعات محصول درج شده بدون اطلاع رسانی توسط مدیران سایت حذف خواهد شد

قانون شماره 33) برای خدمت رسانی بهتر لازم است عکس محصولات با فرمت jpg  و با کیفیت مناسب را برای درج در بخش ثبت محصول انتخاب نمایید.

قانون شماره 34) بررسی کیفیت و کمیت کالاها و محصولات به عهده شرکت ثبت کننده محصول می باشد و شرکت دنیای تجارت استون پل هیچ مسئولیتی در خصوص این موارد بر عهده نمی گیرد.

قانون شماره 35) درج محصولات مغایر با عرف  و شرع  ممنوع بوده و در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی توسط مدیران سایت  حذف خواهد شد.

قانون شماره 36) درج درخواست محصول پس از تایید توسط مدیران سایت ثبت خواهد شد

قانون شماره  37) هزینه عضویت طلایی در پرتال bpolb بدون احتساب 4 درصد مالیات بر ارزش افزوده می باشد و این مالیات از اعضاء دریافت نمی گردد

 
  قوانین عضویت maadiran.bpolb.com را خوانده و تمامی قوانین را می پذیرم و عمل خواهم کرد.

| | | | |
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت دنیای تجارت استون پل می باشد |
 
Bpolb.com
 
Bpolb.com